Reka Bentuk Landskap
Pelajari prinsip mereka bentuk ruang luar yang cantik dan berfungsi. Merangkumi pemilihan tumbuhan, hardscaping, perancangan susun atur, dan mencipta gaya taman.
56 courses
🔥 Popular
🎓 Dengan sijil
Asas Reka Bentuk Interior dan Landskap Perumahan
Sijil
Amali
220 €
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Asas GIS: Analisis Spatial dan Pemetaan dengan ArcGIS Pro
Sijil
Amali
120 €
→
🔥 Popular
🎓 Dengan sijil
Sejarah dan Evolusi Gaya Rekabentuk Dalaman
Sijil
Amali
160 €
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Asas Reka Bentuk Landskap dan Pelancaran Laman
Sijil
Amali
170 €
→
🔥 Popular
🎓 Dengan sijil
Bandar Berkekalan dan Pembangunan Perbandaran
Sijil
Amali
75 €
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
SketchUp untuk Reka Bentuk dan Visualisasi Landskap
Sijil
Amali
160 €
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Format Data GIS, Kualiti, dan Rekabentuk Spatial
Sijil
Amali
90 €
→
🎓 Dengan sijil
Reka Bentuk Landskap untuk Ruang Persendirian dan Awam
Sijil
Amali
150 €
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Asas Tenaga Suria untuk Jurutera, Arkitek, dan Pemeriksa
Sijil
Amali
170 €
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Reka Bentuk Seni Bina: Berfikir Seperti Seorang Arkitek
Sijil
Amali
150 €
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Gaya Tumbuhan Dalaman dan Phytodesign untuk Pemula
Sijil
Amali
65 €
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Asas Reka Bentuk Landskap: Cipta Projek Taman Pertama Anda
Sijil
Amali
230 €
→
🔥 Popular
🎓 Dengan sijil
Visualisasi Luaran: Rendering Seni Bina dan Landskap
Sijil
Amali
150 €
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Pengenalan kepada Sistem Tenaga Suria dan Reka Bentuk PV
Sijil
Amali
190 €
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Asas Reka Bentuk Landskap dengan Integrasi AI
Sijil
Amali
130 €
→
🏆 Paling popular
🎓 Dengan sijil
Sumber Data GIS dan Reka Bentuk Peta yang Berkesan
Sijil
Amali
220 €
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Seni Bina Rom: Reka Bentuk, Budaya, dan Kuasa Bandar
Sijil
Amali
110 €
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Bandar Lestari: Pertumbuhan Pintar dan Perancangan Bandar
Sijil
Amali
230 €
→
🎓 Dengan sijil
Asas Reka Bentuk Landskap: Ruang Kediaman dan Bandar
Sijil
Amali
140 €
→
🔥 Popular
🎓 Dengan sijil
Mereka Bentuk Bandar Lestari dengan Penyelesaian Berasaskan Alam Semula Jadi
Sijil
Amali
35 €
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Reka Bentuk dan Integrasi Sistem PV Suria
Sijil
Amali
95 €
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas Reka Bentuk Landskap
Sijil
Amali
60 €
→
🏆 Paling popular
🎓 Dengan sijil
Reka Bentuk Landskap Ruang Awam: Mereka Bentuk Taman dan Kawasan Bandar
Sijil
Amali
85 €
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Perancangan Bandar Lestari: Pengangkutan dan Pembinaan Hijau
Sijil
Amali
110 €
→
Showing 1–24 of 56 courses